O Nás

Název naší značky Gymot, složený ze slov “gymnastika Otavovi” s sebou nese příběh.

Pyšní se na dresech úspěšných gymnastů a gymnastek už přes dvacet let.

Každý kousek oblečení, který nám projde pod rukama, je vyroben s respektem pro každý detail. Vše začíná od výběru látek od správného dodavatele. Vybíráme materiály té nejlepší kvality z celého světa. Stejně tak jako nitě, gumy, flitry a další potřebné materiály.

Vytváření návrhů, tvorba střihů a samotná výroba je vysoce profesionální. Vše co u nás najdete je vyrobeno v ČR. Od úplného začátku až po hotový, zabalený výrobek, to celé vzniká jen v naší malé, rodinné dílně. Vše musí být perfektní, protože to musí splňovat nároky vrcholových sportovců při jejich extrémních, sportovních výkonech.

Rádi spolupracujeme a stýkáme se s lidmi, se kterými jsme na stejné vlně a navzájem se respektujeme. Řeč je hlavně o gymnastech, kteří trénují a závodí v našich dresech, a o jejich trenérech a rodičích. Nejvíce hraje roli to nadšení a energie, která v nás proudí a tu předáváme v našich výrobcích každému, kdo nám porozumí. Pokud je pak radost na obou stranách, násobí se a vzniká z toho jedinečné dílo a nezapomenutelné vzpomínky. Mimo jiné se snažíme do každého kousku gymnastického oblečení zašít tolik závodního štěstí co se jen do něj vejde.

Šijeme dresy například pro českou, gymnastickou reprezentaci a pro mnoho českých i zahraničních oddílů gymnastiky, skoků na trampolíně i teamgymu. Vyrábíme dresy na zakázku již od jednoho kusu a ke každé objednávce přistupujeme individuálně, podle potřeb a přání každého zákazníka.